Item No: OLWVWFWD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Clouds |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
$1.33







Item No: OLWVWFWD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Clouds |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Pink Clouds, White, Blue Clouds, White clouds |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.