Item No: OLBWAMJJ
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 35g |
Price range: $1.65 through $2.04







Item No: OLBWAMJJ
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Golden No. 58, Steel Color No. 60, Steel Color No. 58, Golden No. 60 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.