Item No: OLS4CNN
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 32g |
Price range: $0.86 through $1.89








Item No: OLS4CNN
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 32g |
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Option | 6mm, 8mm, 2.5mm, 2MM, 10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.