Item No: OLBXZ2A9
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $0.49 through $0.70







Item No: OLBXZ2A9
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color Bow Stud Earrings, Bow Opening Ring, Gn0748 Silver Zirconium Bow Stud Earrings |
| Model | S177 Bow Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.