Item No: OL1GNGB1U
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday, Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 8g |
$1.65






Item No: OL1GNGB1U
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday, Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | JSS240009A, JSS240009B, JSS240009C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.