Item No: OL1K46O3L
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 7g |
$1.52



Item No: OL1K46O3L
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.