Item No: OLKBIGFY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cactus |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
$1.63









Item No: OLKBIGFY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cactus |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | White, Grey, Red, Orange, Blue |
| Style | Sky |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.