Item No: OLISTL54
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 15g |
Price range: $0.72 through $1.14






Item No: OLISTL54
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.