Item No: OLP8U3GP
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Anklet |
| Weight | 14g |
Price range: $2.50 through $3.32






Item No: OLP8U3GP
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Anklet |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold + High Quality Zircon Version, Rose Gold + Ordinary Rhinestone Version, Steel Color + High Quality Zircon Version |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.