Item No: OLI6H77O
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$0.62





Item No: OLI6H77O
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 02 White K |
| Style | 01 Light KC |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.