Item No: OL13YIPJ4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$0.94





Item No: OL13YIPJ4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White gold color |
| Model | E1746 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.