Item No: OL1DCJHWG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$1.24








































































Item No: OL1DCJHWG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 12#(Adjustable Opening), 13#(Adjustable Opening), 17#(Adjustable Opening), 19#(Adjustable Opening), 21#(Adjustable Opening), 22#(Adjustable Opening), 26#(Adjustable Opening), 27#(Adjustable Opening), 29#(Adjustable Opening), 30#(Adjustable Opening), 31#(Adjustable Opening), 50#(Adjustable Opening), 35#(Adjustable Opening), 40#(Adjustable Opening), 41#(Adjustable Opening), 52#(Adjustable Opening), 55#(Adjustable Opening), 65#(Adjustable Opening), 67#(Adjustable Opening), 72#(Adjustable Opening), 75#(Adjustable Opening), 80#(Adjustable Opening), 83#(Adjustable Opening), 84#(Adjustable Opening), 92#(Adjustable Opening), 93#(Adjustable Opening), 94#(Adjustable Opening), 95#(Adjustable Opening), 97#(Adjustable Opening), 98#(Adjustable Opening), 2#(Adjustable Opening), 4#(Adjustable Opening), 5#(Adjustable Opening), 14#(Adjustable Opening), 25#(Adjustable Opening), 28#(Adjustable Opening), 34#(Adjustable Opening), 53#(Adjustable Opening), 59#(Adjustable Opening), 62#(Adjustable Opening), 64#(Adjustable Opening), 69#(Adjustable Opening), 74#(Adjustable Opening), 79#(Adjustable Opening), 10#(Adjustable Opening), 43#(Adjustable Opening), 61#(Adjustable Opening), 42#(Adjustable Opening), 18#(Adjustable Opening), 11#(Adjustable Opening), 36#(Adjustable Opening), 6#(Adjustable Opening), New 38#(Adjustable Opening), 57#(Adjustable Opening), 7#(Adjustable Opening), 15#(Adjustable Opening), 56#(Adjustable Opening), 96#(Adjustable Opening), 71#(Adjustable Opening), 78#(Adjustable Opening), 47#(Adjustable Opening), 51#(Adjustable Opening), 1#(Adjustable Opening), 60#(Adjustable Opening), 73#(Adjustable Opening), 54#(Adjustable Opening), 63#(Adjustable Opening), 86#(Adjustable Opening), New 70#(Adjustable Opening) |
| Size | Adjustable opening, Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.