Item No: OLDHZ3QI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.23 through $1.89




















Item No: OLDHZ3QI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Q, H, j, D, C, I, K, O, E, L, N, m, p, F, G, S, R |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.