Item No: OLWYWGN1
| Color | Rose Gold, White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
$1.95







Item No: OLWYWGN1
| Color | Rose Gold, White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Platinum |
| Style | Black, Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.