Item No: OLQWDD9P
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $2.51 through $3.82









Item No: OLQWDD9P
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Size | 1, 3, 2, 4, 5, 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.