Item No: OLAXIF9L
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
$1.15



Item No: OLAXIF9L
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | E757 White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.