Item No: OL1D6T0DH
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 1g |
Price range: $0.66 through $1.76

















































































Item No: OL1D6T0DH
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Option | Gold Plated I, TE-01-Letter A, TE-01-B Letter B, TE-01-C Letter C, TE-01-D Letter D, TE-01-E Letter E, TE-01-F Letter F, TE-01-G Letter G, TE-01-H Letter H, TE-01-I Letter I, TE-01-J Letter J, TE-01-K Letter K, TE-01-L Letter L, TE-01-N Letter N, TE-01-O Letter O, TE-01-P Letter P, TE-01-Q Letter Q, TE-01-R Letter R, TE-01-S Letter S, TE-01-T Letter T, TE-01-U Letter U, TE-01-V Word Mother V, TE-01-W Letter W, TE-01-X Letter X, TE-01-Y Letter Y, TE-01-Z Letter Z, TE-01-M Letter M, Gold Plated J, Gold Plated K, Gold Plated L, Gold Plated M, Gold Plated N, Gold Plated O, Gold Plated P, Gold Plated Q, Gold Plated R, Gold Plated S, Gold Plated T, Gold Plated U, Gold Plated V, Gold Plated W, Gold Plated X, Gold Plated Y, Gold Plated Z, Gold Plated a, Gold Plated B, Gold Plated C, Gold Plated D, Gold Plated E, Gold Plated F, Gold Plated G, Gold Plated H |
| Color | TE-01-H Letter H, TE-01-D Letter D, TE-01-T Letter T, TE-01-J Letter J, TE-01-K Letter K, TE-01-Letter A, TE-01-U Letter U, TE-01-W Letter W, TE-01-R Letter R, TE-01-S Letter S, TE-01-I Letter I, TE-01-Q Letter Q, TE-01-B Letter B, TE-01-F Letter F, TE-01-L Letter L, TE-01-P Letter P, TE-01-G Letter G, TE-01-N Letter N, TE-01-V Word Mother V, TE-01-O Letter O, TE-01-Z Letter Z, TE-01-E Letter E, TE-01-C Letter C, TE-01-X Letter X, TE-01-M Letter M, TE-01-Y Letter Y |
| Size | Gold Plated Electroplated Color Retention |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.