Item No: OL1WGE91S
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
$2.96



Item No: OL1WGE91S
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | JDAKS561 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.