Item No: OLWKEU0P
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $1.31 through $1.52







Item No: OLWKEU0P
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | NBSL421-2, NBSL421-1, 24828, 24914 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.