Item No: OL1UQBO4H
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
$2.72





Item No: OL1UQBO4H
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Bead Box Chain Cross, Bead Necklace Cross |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.