Item No: OL1FUF8T5
| Style | Personality |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's, Unisex |
| Pattern | Other/other, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$0.13








Item No: OL1FUF8T5
| Style | Personality |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's, Unisex |
| Pattern | Other/other, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 6mm Zircon Ear Studs【1 pair】, 5mm Zircon Ear Studs【1 pair】, 3mm Zircon Ear Studs【1 pair】, 7mm Zircon Ear Studs【1 pair】, 4mm Zircon Ear Studs【1 pair】 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.