Item No: OL1WR6WZE
| Style | Elegant, Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaves, Solid Color, Flower |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Charms |
| Weight | 5g |
Price range: $0.49 through $0.83



























Item No: OL1WR6WZE
| Style | Elegant, Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaves, Solid Color, Flower |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Charms |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color Saussurea Involucrata, Steel Color Flower-De-, Steel Color Narcissus, Steel Daisy, Steel Hawthorn Flower, Steel Rose, Steel Lotus, Steel Poppy, Steel Color Petunia, Steel Color Cosmos Bipinnatus, Steel Chrysanthemum, Steel Color Holly, Golden Saussurea Involucrata, Golden Flower-De-, Golden Narcissus, Golden Daisy, Golden Hawthorn Flower, Golden Rose, Golden Lotus, Golden Poppies, Golden Petunia, Golden Cosmos Bipinnatus, Golden Chrysanthemum, Golden Holly |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.