Item No: OLZQIPOR
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Tennis Chain |
| Chain Material | Brass |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $2.05 through $2.50















Item No: OLZQIPOR
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Tennis Chain |
| Chain Material | Brass |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Model | B19101009-3w4, B19101009-3k4, B19101009-3k2, B19101009-3W2, B19101009-4w2, B19101009-4k4, B19101009-4K2, B19101009-4w4, B19101009-5w2, B19101009-5w4, B19101009-5k2, B19101009-5k4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.