Sector Stud Earrings For Women Featuring 925 Sterling Silver Posts With 14K Real Gold Plated Copper And Zircon Inlay
Item No: OLP41GEA
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Lucky Heart, Sector, Flower |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings, Stud Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 20g |






















Reviews
There are no reviews yet.