Item No: OL16E6NHR
| Color | Rose Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Rose |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 15g |
Price range: $1.38 through $1.90








Item No: OL16E6NHR
| Color | Rose Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Rose |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | C2-05 Steel Color 53*64, C1-05 Steel Color 50*60, C2-05 Rose Gold 53*64, C2-05 Gold 53*64, C1-05 Rose Gold 50*60 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.