Item No: OL2PP19G
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Price range: $0.77 through $4.00























![A [5208] Black Diamond Bracelet / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d9b79c9bcddb4d6d3dc1341c3c3b07bb-300x300.webp)























Item No: OL2PP19G
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Model | A5149 Steel Bracelet, A5210-Silver Bracelet, s103-Steel Bracelet, A248 Butterfly Anklet, A534-Rose Gold Bracelet, A509 Square Plate Red Rope Bracelet Gold, A558-Diamond in the Debris Heart Bracelet Steel Color, A530 Full Diamond Bracelet, A5129-Gold, A559 Gold |
| Option | Hemp Flowers Chain Bracelet 5232, Ds081 Gold Anklet, Gold Bracelet, Curb Chain 5101, Fishbone S107, ADS090-Steel Color, Three Hearts S105, Love Ball Bead Chain S103, Ring Buckle Gold 579, Double Layer Ball Bead Chain S002, Double-Layer Xi Character 5154, Panther Butterfly, White Shell Butterfly, White Shell Love, S110-Bracelet (Gold Plating in Furnace), Small Waist Gold 582, Pig Nose 5196, Pull Keel Chain 5171, Blessing Card Pearl 557, Double Layer Vintage Chain 5219, Silver Braided Bracelet, Diamond in the Debris Heart-Shaped Gold 5135, ADS101-Silver Bracelet (Silver), Double Layers Loving Heart 5181, Seven Beads Bracelet, Eight Beads Bracelet, Eight Wafer Bracelets 5173, Silver Snake Bone Bracelet, Gold Snake Bone Bracelet, Rose Gold Snake Bone Bracelet |
| Style | Embossed Blade Chain Bracelet, A [5208] Black Diamond Bracelet, Bracelet, Love Double Layer-White K |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.