Item No: OL1KYI4P7
| Style | Romantic |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Couple |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Date |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 26g |
Price range: $1.32 through $3.14


















Item No: OL1KYI4P7
| Style | Romantic |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Couple |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Date |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Option | Pink Zebra Frosted Stone Bracelet, Malachite Frosted Stone Bracelet, Turquoise Frosted Stone Bracelet, Blue Pine Stone Grinding Sand Bracelet, White Turquoise Frosted Stone Bracelet, Red Pine Stone Grinding Sand Bracelet, Pink Crystal Frosted Stone Bracelet, Purple Weathering Agate Frosted Stone Bracelet, Gray Weathered Agate Frosted Stone Bracelet, Green Aventurine Frosted Stone Bracelet, Agate Stone Frosted Stone Bracelet, Tigereye Volcanic Stone Bracelet, Tigereye Obsidian Bracelet, Purple Weathering Agate Gray Weathering Agate, Tiger-Eye Blue Volcanic Stone Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.