Item No: OLEAW58W
| Style | Romantic, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Elastic string |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Weight | 13g |
Price range: $0.37 through $2.75



































Item No: OLEAW58W
| Style | Romantic, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Elastic string |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Howlite, Black Micro Glass Bead, Frosted Stone, White Crystal Stone, Black Magnet, Lava Rock, Red Network, Tiger Eye-2, Imitation Aquamarine, Amazonite, Pink Zebra Stone, Map stone, African Pine, Dalmatian Jasper, Pink Crystal Stone, Striped Agate Stone, Indian Agate, Blue Sand Stone, Black Line Red Pattern, Tiger Eye, Picture Jasper, Green Aventurine, Bloodstone, Red Jasper, Red Agate Stone, Fluorite, Sodalite, Mookaite, Amethyst Stone, Rose Red Tigereye, Blue Tigereye, Lapis Lazuli |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.