Item No: OL1N41B8R
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
Price range: $1.38 through $1.42
![1 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2691c6bb865bd96be2e909e7878c1e2d-300x300.webp)
![2 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [8mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-89b5f4a56d359eb8f666fa29dcfcaedf-300x300.webp)
![1 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2691c6bb865bd96be2e909e7878c1e2d-300x300.webp)
![2 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [8mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-89b5f4a56d359eb8f666fa29dcfcaedf-300x300.webp)
![1 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2691c6bb865bd96be2e909e7878c1e2d-300x300.webp)
Item No: OL1N41B8R
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 1 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [6.5mm]], 2 Karat Eight Hearts and Eight Arrows Zircon [8mm]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.