Item No: OLQY8EIF
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $4.30 through $4.53








Item No: OLQY8EIF
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
| Model | P224-Gold Necklace, P1105-Steel Necklace, P1105-Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.