Item No: OL1QZUHLW
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star, Snake |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $1.12 through $1.56






































Item No: OL1QZUHLW
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star, Snake |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | B43 Steel Color, B54 Steel Color, B55 Steel Color, B56 Steel Color, B58 Steel Color, B59 Steel Color, B60 Steel Color, B45 Steel Color, B62 Steel Color, B46 Steel Color, B48 Steel Color, B49 Steel Color, B50 Steel Color, B51 Steel Color, B52 Steel Color, B53 Steel Color, B57 Steel Color, B61 Steel Color, B43 Gold, B44 Gold, B45 Gold, B54 Gold, B55 Gold, B56 Gold, B59 Gold, B60 Gold, B62 Gold, B58 Gold, B46 Gold, B48 Gold, B49 Gold, B51 Gold, B52 Gold, B57 Gold, B61 Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.