Item No: OL1G0IWPG
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 10g |
Price range: $1.21 through $1.84





















Item No: OL1G0IWPG
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | D1 Steel Color, D2 Steel Color, D3 Steel Color, D4 Steel Color, D5 Steel Color, D7 Steel Color, D8 Steel Color, D9 Steel Color, D6 Steel Color, D2 Gold, D3 Gold, D4 Gold, D5 Gold, D6 Gold, D8 Gold, D9 Gold, D7 Gold, D1 Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.