Item No: OL1VHTE2H
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
Price range: $1.61 through $1.75





Item No: OL1VHTE2H
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Golden Mesh Bracelet, Black Net Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.