Item No: OL1IJUVG6
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 6g |
$2.19



Item No: OL1IJUVG6
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Model | 14K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.