Item No: OL1RZQ510
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
$1.22








Item No: OL1RZQ510
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Grey, Red, Pink, Orange, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.