Item No: OLEJ9SLN
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $0.97 through $1.20





Item No: OLEJ9SLN
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.