Item No: OLVEKFMW
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Natural Stone, Brass |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 3g |
Price range: $0.86 through $1.61






Item No: OLVEKFMW
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Natural Stone, Brass |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Black Bead Chain Style Bracelet-Single Strip, Gold Pearl Ring, Elastic Pearl Bracelet-Single Strip |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.