Item No: OLRID7IJ
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 7g |
Price range: $0.92 through $1.22









Item No: OLRID7IJ
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 3# Bracelet. White-8mm, 1# Bracelet. White-4mm, 2# Bracelet. White-6mm, 4# Bracelet. White-10mm, 5# Bracelet. White-12mm, 6# Bracelet. White-14mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.