Item No: OLE1LZRC
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Charm, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
$1.78



Item No: OLE1LZRC
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Charm, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.