Item No: OLYL2GAG
| Style | Retro |
|---|---|
| Pattern | Pentagram |
| Material | natural stone |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Weight | 15g |
$1.54











































Item No: OLYL2GAG
| Style | Retro |
|---|---|
| Pattern | Pentagram |
| Material | natural stone |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Tigereye (Single), Crazy Agate (Single), Green Aventurine (Single), Lilac (Single), Blue Grain Stone (Single), Rose Aurora (Single), African Bloodstone (Single), Obsidian (Single), Indian Agate (Single), Rainbow Stone (Single), Amethyst (Single), Unakite (Single), Sparrow Eyes Stone (Single), Lemon Jade (Single), White Crystal (Single), Pink Crystal (Single), White Turquoise (Single), Opal (Synthetic) (Single), Rose Stone (Single), Sunstone (Single) |
| Size | Gold Winding Wire, Silver Wound Wire |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.