Item No: OL1BD00G5
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Wide Band Rings |
| Inlay Material | December Birthstone Turquoise |
| Weight | 9g |
$2.89





Item No: OL1BD00G5
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Wide Band Rings |
| Inlay Material | December Birthstone Turquoise |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Color | White, Lake Blue |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.