Item No: OL1TO5WJ2
| Color | White, Pink, Purple, Red, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 16g |
$3.42










Item No: OL1TO5WJ2
| Color | White, Pink, Purple, Red, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Red, Blue, Purple, Black, White, Pink, Colorful |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.