Item No: OL1N8HYD7
| Color | White, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Weight | 10g |
Price range: $0.32 through $1.26




















Item No: OL1N8HYD7
| Color | White, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Light KC Gold 4468, Imitation Gold WG-1245, Bright Silver WG-1246, Antique Silver 5498, Imitation Gold WG-0572, White K, Bright Silver WG-0570, Light KC Gold 7186, White K7187, Antique Silver 5521, Light KC Gold 2454, Light KC Gold 5995, Light KC Gold 5518, Gun Black WG-0362, Light KC Gold WG-0355, White Ka-1499, KC Gold a-1498 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.