Item No: OLRDED8R
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 10g |
$3.85


![Yellow Tiger-Stone White Gold Color [with Sterling Silver Earplug]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-22b7e41559612d3dd928343c0f088673-300x300.webp)


![Yellow Tiger-Stone White Gold Color [with Sterling Silver Earplug]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-22b7e41559612d3dd928343c0f088673-300x300.webp)
Item No: OLRDED8R
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | African Jade, White Jade, Yellow Tiger-Stone White Gold Color [with Sterling Silver Earplug]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.