Item No: OL1GW11NC
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 30g |
Price range: $0.91 through $1.90



![[5380] Gold Three-Layer Bracelet](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-8fe9f834253ac421f66a515eac4e0576-300x300.webp)
![Gold / [Dx053] Double-Layer Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d6433e904069a0e67712d77d8fff403e-300x300.webp)
![[86400] Gold Three-Layer Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-e323bc0fc2744ace66d48bb4bd17ac11-300x300.webp)



Item No: OL1GW11NC
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Color | Dx053 Hemp Flowers Chain Blade Gold, Ds039 Bracelet, Gold |
| Size | Electroplating 18K Gold in Real Gold Furnace |
| Style | 【5420】Double-Layer Bracelet, [Dx053] Double-Layer Necklace |
| Option | [5380] Gold Three-Layer Bracelet, [86400] Gold Three-Layer Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.