Item No: OLLBP9C0
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 5g |
$1.67





Item No: OLLBP9C0
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Planet Index Finger Ring Platinum, Planet Index Finger Ring Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.