Item No: OL1KETDIN
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 18g |
$1.56



Item No: OL1KETDIN
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Jyh645 Necklace Golden Embossed Peach Blossom |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.