Item No: OLH9V0DF
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Men'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | Resin, Glass, Zinc Alloy |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Pearl |
| Weight | 6g |
Price range: $0.21 through $2.40


![[Jequirity Bean] Auricular Needle](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-280e19d57d3c8c47bc9ab60dd89f77c7-300x300.webp)




















![[Green Pink Butterfly] Auricular Needle](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-60df562a84ab5b58ccc5aee0d962a9e0-300x300.webp)






















![[Jequirity Bean] Auricular Needle](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-280e19d57d3c8c47bc9ab60dd89f77c7-300x300.webp)
Item No: OLH9V0DF
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Men'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | Resin, Glass, Zinc Alloy |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Pearl |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 25# Paris Ukiyo-E Earrings, 62# Love Heart Stud Earrings (Gold-Plated Silver Needle), [Jequirity Bean] Auricular Needle, Fritillary Rose Silver Needle, Green Little Daisy Stud Earrings (Silver Needle), Orange Little Daisy Stud Earrings (Silver Needle), Pink Little Daisy Stud Earrings (Silver Needle), Trapezoid. Pink Bow 16*14*6-Auricular Needle Style, Blue Bow-Auricular Needle Style, SR5 Blue Loving Heart-Auricular Needle Style, Bow Auricular Needle, French Gentle Flower Auricular Needle, White Heart Ear Clip, Mustard Green (Silver Needle), Sparkling Tassel Auricular Needle, Golden Bean Silver Needle, 59# Yajin Retro White Lavender Auricular Needle, Cold Wind Ear Clip, Cute Cherry Auricular Needle, 14# Maria Pearl Auricular Needle, Orange Mist ~, 49# Retro Black Crystal Geometric Auricular Needle, [Green Pink Butterfly] Auricular Needle, Loving Heart Zircon Auricular Needle Pair, Vintage Pearl Earrings Silver Needle, 3# Zircon Earrings Pairs, 38# Baroque Freshwater Pearl (Auricular Needle Models) Copper Board, Wizard of Oz! Auricular Needle Style, Classic Style Auricular Needle Model, 5# Asymmetric Eight Awn Star 925 Silver Needle (Copper Board), Light Blue Silver Needle (Copper Plated Gold), 9# Silver Brushed Stud Earrings (Silver Needle), 58 Rainbow Auricular Needle (Small in the Picture), Golden Water Drop Auricular Needle, Orange Sea ~ Tassel Auricular Needle, Yazin Smart Heart Silver Needle, Super Fairy Flowers Auricular Needle Model 1, Super Fairy Flowers Auricular Needle Model 2, Camellia Pearl Auricular Needle, 12# Freshwater Dicksoniaceae 925 Silver Needle, 1# Sweet Pink Zircon Bow Stud Earrings (Sterling Silver Needle Copper Board), San Carlo Afternoon Auricular Needle |
| Style | Crystal Inlaid Love Auricular Needle, Tassel Ear Ring |
| Color | Green, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.