Item No: OLCWF9PT
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $0.61 through $0.91











Item No: OLCWF9PT
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | JZ8142G, JZ8152P, JZ8150P, JZ8142P, JZ8147P, JZ8152G, JZ8150G, JZ8147G |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.