Item No: OL18W7UI4
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 5g |
Price range: $1.72 through $1.87





Item No: OL18W7UI4
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.